• Anasayfa
  • Oyun
  • Mario Kart Tour'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mario Kart Tour'un iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

10
3
1
0
0
Nintendo'nun yıllardır üzerinde çalıştığı, Android ve iOS platformları için geliştirilen yeni mobil oyunu Mario Kart Tour'un çıkış tarihi belli oldu. Şirketin Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Mario Kart Tour'un 25 Eylül'de çıkacağı ve ön kayıt sisteminin aktif edildiği belirtildi.

Japon teknoloji üreticisi Nintendo, yaklaşık iki yıl önce Mario Kart Tour isimli oyunun Android ve iOS platformları için geleceğini duyurmuştu. Şirket, aylar önce Android platformu için geliştirdiği sürümün kapalı beta kayıtlarına başlamıştı. Bir mobil oyun için fazlasıyla uzun bir süre geçmesinin ardından şirket nihayet, oyunun resmi çıkış tarihini açıkladı.

Aslına bakılacak olursa şirket, Mario Kart Tour oyununu mart ayında başlatacağını duyurmuştu. Ancak bilinmeyen bir nedenle bu mobil oyunun çıkış tarihi ertelendi. Şimdiyse Nintendo, Mario Kart Tour'un hem Android hem de iOS platformları için çıkış tarihini resmi olarak duyurdu.

mario kart tour

Şirket, Mario Kart Tour'la ilgili detaylı bilgi paylaşmadı. Ancak en azından oyunun nasıl olacağı az da olsa belli olmuş durumda. Hem Google Play Store hem de App Store için ön kayıt sistemini aktif eden şirket, bu sayede oyunun detaylarını ortaya koyuyor.

Nintendo'nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalara göre mobil oyunseverler, Mario Kart Tour'u 25 Eylül itibarıyla oynamaya başlayabilecekler. 

Eğer sizlerde 25 Eylül'de çıkacak olan Mario Kart Tour'a ön kayıt yaptırmak isterseniz;

  • Android için burada bulunan bağlantıyı,
  • iOS içinse burada bulunan bağlantıyı

kullanarak ön kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 25 Eylül geldiğindeyse oyun, hem iki platform için de oynanabilir olacak.

Kaynak : https://9to5mac.com/2019/08/26/mario-kart-tour-iphone-release-date/
10
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
3
1
0
0