Samsung'un Önümüzdeki Günlerde Düzenlenecek Galaxy Unpacked Etkinliğinde Tanıtacağı Tüm Ürünler

7
3
1
0
0
Samsung'un 10 Ağustos günü düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen ürünlerin fotoğrafları ve renk seçenekleri sızdırıldı. Gelin dev şirketin tanıtmayı planladığı bu ürünlere bir göz atalım.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli Samsung, 10 Ağustos tarihinde Galaxy Unpacked ismi verilen bir etkinlik gerçekleştirmeyi planlıyor. Dev şirketin, heyecanla beklenen bu etkinlikte Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 gibi katlanabilir telefonlar, akıllı saatler ve kulaklıklar gibi birçok ürünü tanıtması bekleniyor.

Şimdi ise sektörden sızıntılarıyla tanınan Evan Blass tarafından yapılan bir paylaşım, şirketin önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan etkinlikte ne gibi ürünler tanıtacağını gösterirken bu ürünlerin render görüntülerini ve renk seçeneklerini de bizlere sunuyor. Gelin hep beraber yeni çıkan bu sızıntıya bir göz atalım ve Samsung’un tanıtması muhtemel cihazları görelim.

Galaxy Z Flip 4

Şirketin tanıtmayı planladığı cihazlardan ilki, hakkında daha önce birçok sızıntı çıkan katlanabilir telefon Galaxy Z Flip 4. Görseller, telefonun siyah, bora moru, açık mavi ve pembe altın gibi renk seçenekleriyle gelebileceğini gösteriyor. Cihaz ile ilgili çıkan sızıntılara aşağıdaki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Galaxy Z Fold 4

Samsung’un tanıtmayı planladığı bir diğer telefon ise Galaxy Z Fold 4. Hakkında şu ana kadar birçok sızıntı ortaya çıkan bu katlanabilir telefona ait olduğu belirtilen görseller, cihazın bej/krem, siyah ve gri renk seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Galaxy Z Fold 4 ile ilgili şu ana kadar çıkan bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro

Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen ürünlerden birisi de Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro isimli akıllı saatler. Sızdırılan görseller incelendiğinde, Galaxy Watch 5’in bora moru, gri, açık mavi, pembe altın ve beyaz gibi renk seçenekleriyle gelebileceği görülüyor.

3 gün batarya ömrü sunacağı belirtilen Galaxy 5 Pro’nun ise siyah ve gri seçenekleri göze çarpıyor. Bu cihazın, 30 dakikada %45’e kadar şarj olabildiği ve 10W kablosuz şarj özelliğine sahip olabileceği ifade ediliyor. Samsung’un bu saatlere farklı renklerde yedek kayış sunabileceği de belirtiliyor. Her iki ürün ile ilgili daha önce çıkan detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Buds 2 Pro

Şirketin tanıtmayı planladığı son ürün ise dün özellikleri hakkında sızıntılar çıkan Galaxy Buds 2 Pro. Görseller, kulaklığın siyah, bora moru ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacağını gösteriyor. ‘Aktif Gürültü Önleme’ özelliğine sahip olan cihazın daha uzun pil ömrüne sahip olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Özellikleri ile ilgili sızdırılan diğer detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2022/08/Samsung-Galaxy-Buds-2-Pro-Bora-Purple-768x85.jpeg
7
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
3
1
0
0