Marvel'ın Bir Dizisi Daha (Cloak & Dagger) İptal Edildi

5
4
3
2
1
Anlaşması sona eren Netflix, Marvel dizilerini bir bir iptal etmişti. Bir iptal haberi de Freeform’dan geldi. Freeform, Marvel dizisi Cloak & Dagger’ı iptal etti.

ABC’nin aile kanalı olan Freeform’un, 2 sezondur yayınlamaya devam ettiği Marvel dizisi Cloak & Dagger’ı iptal ettiği iddia ediliyor. Deadline’ın iddiasına göre Freeform, dizinin üçüncü sezonu için anlaşma yapmayarak yeni sezona izin vermedi. Cloak & Dagger’ın iptal edilmesi Freeform’daki Marvel varlığını açıkça sona erdirecek. 

Cloak & Dagger, 2018 yazında Freeform’da gösterime başlamıştı. Geçtiğimiz Mayıs ayında dizinin ikinci sezonu sona erdi. Eleştirmenler diziye iyi yorumlarda bulundular. Ancak dizinin reytingleri her geçen gün düştü. Cloak & Dagger’ı ikinci sezonunda, ilk sezonundan yüzde 40 daha az insan izledi. Eğer izleyecek yeni bir dizi arıyorsanız, Netflix'e önümüzdeki ay gelecek film ve dizileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

cloak & dagger

Freeform, Cloak & Dagger’ın yayından kaldırılacağı iddialarını kabul ederek bir açıklama yayınladı. Freeform açıklamasında, “Marvel’ın Cloak & Dagger’ından ve bu serinin anlattığı çığır açan hikayelerden gurur duyuyoruz. Dizinin sevgili karakterlerini hayata geçirdiği için inanılmaz yeteneklerimiz olan Olivia Holt ve Aubrey Joseph’e ve vizyonu için de Joe Pokaski’ye minnettarız. Marvel Television’daki ortaklarımıza iki harika sezon için teşekkür ediyoruz. Birlikte başka projeler bulabileceğimizi ümit ediyoruz” dedi.

Freeform’un Cloak & Dagger’ı iptal ettiği haberi, Marvel Television’ın başkanı olarak Jeph Loeb’in açıklanmasından birkaç gün sonra geldi. Loeb’in başkanlığında iptal edilmesi beklenen dizilerden biri de Cloak & Dagger’dı. Jeph Loeb’in başka Marvel Television projelerini de iptal etmesi bekleniyor. 

Marvel’ın Netflix’te yayınlanan beş dizisi de daha önce iptal edilmişti. Freeform’da da Cloak & Dagger’ın iptalinin ardından Marvel’ın diziler konusunda bir dönüşüme girdiği görülüyor. 

Kaynak : https://www.superherohype.com/tv/470166-freeform-cancels-cloak-dagger-after-two-seasons
5
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
5
4
3
2
1