• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı Toplam 15 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı Toplam 15 TL Olan İki 'Çerezlik' Oyun Ücretsiz Oldu

550
270
62
37
37
Steam, akşam saatlerine kadar geçerli bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında iki adet oyun, ücretsiz olarak sunuluyor. Escape From Tethys ve Caelus Trident olarak isimlendirilen bu oyunlar, kısa süreli de olsa sizleri eğlendirecek türden.

Evlerimizde oturup hem koronavirüsten korunmaya hem de salgının hızını yavaşlatmaya çalıştığımız şu günlerde, sizler için ücretsiz oyun kampanyalarını araştırmaya devam ediyoruz. Oyunseverlerin içinde bulunduğu durumun farkında olan platformlar, şu sıralar sık sık çeşitli kampanyalar düzenliyorlar ve bizler de bu kampanyaları sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi sizlere, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam'in ücretsiz olarak sunmaya başladığı iki oyundan bahsedeceğiz.

Steam'in ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyunlardan bir tanesi Escape From Tethys, diğeri ise Caelus Trident olarak isimlendiriliyor. Platform türünde olan bu oyunların her ikisi de size hem retro oyun deneyimi yaşatacak hem de evlerinizde birkaç saatinizi keyifli geçirmenizi sağlayacak. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü Steam'in yeni kampanyası, akşam saatlerinde sona erecek.

Escape From Tethys

Escape From Tethys, size onlarca bölüm sunuyor ve oyundaki tüm amacınız, sizlere sunulan bölümleri tamamlamak. Elbette bölümleri tamamlamaya çalışırken karşınıza bazı zorluklar çıkıyor ve bu zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Milyonlarca oyunsever için bir klasik haline gelen Super Mario'nun benzer bir versiyonu olan Escape From Tethys, sizleri yeni bir maceranın içerisine sürüklerken geçmişe olan özlemi de hissettirecek.

Caelus Trident

Caelus Trident de tıpkı Escape From Tethys gibi bir platform oyunu. Aslına bakacak olursak bu oyun da tıpkı Escape From Tethys gibi sizleri yıllar öncesine götürecek. Atari oyunlarıyla haşır neşir olan takipçilerimiz, Caelus Trident'in de o dönemki uzay oyunlarına benzediğini fark edecekler. Bu oyunda da uzayın derinliklerinde karşınıza çıkan hedefleri alt etmeye çalışacaksınız.

Oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam'in ücretsiz olarak sunmaya başladığı Escape From Tethys ve Caelus Trident'e sahip olabilmek için her iki oyunun da Steam sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Escape From Tethys için burada, Caelus Trident için de burada bulunan bağlantıyı kullanın ve oyunların Steam sayfasına erişin.
  • Her iki oyunun sayfasında "Hesaba Ekle" yazan butonlar göreceksiniz. Bu butonlara tıklayın. Böylelikle oyunlar, Steam kütüphanenize eklenmiş olacaktır. 
  • Oyunları indirdikten sonra oynamak için hazırsınız demektir.
550
270
62
37
37
Emoji İle Tepki Ver
550
270
62
37
37