• Anasayfa
  • Oyun
  • Normal Fiyatı 32 TL Olan Oyun, Steam'de Ücretsiz Oldu

Steam, Oyuncuların 32 TL'ye Satın Alabildiği Steel Rats'i Ücretsiz Yaptı

1466
647
192
73
72
Steam, Steel Rats isimli bir oyunu 4 Nisan'a kadar ücretsiz hale getirdi. Normal fiyatı 32 TL olan oyun, 2.5D yapısı ile oyunculara etkileyici bir motorlu gangster hikayesi sunuyor.

Valve'ın 2003 yılında kullanıma sunduğu çevrimiçi oyun platformu Steam, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında 2018 yılında piyasaya sürülen Steel Rats isimli oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale getiren platform, oyuncuların eğlenceli bir motorlu gangster hikayesine ücretsiz olarak dahil olmasını sağlıyor.

Steel Rats, az önce de belirttiğimiz gibi motosiklet tutkunlarının maceralarına odaklanan bir yapım. Normal koşullarda 32 TL karşılığında satın alabileceğiniz oyunda, kullandığınız ve kişiselleştirebildiğiniz motosikletinizle karşınıza çıkan tüm düşman unsurlarını yok etmeye çalışıyorsunuz. 2.5D yapıdaki oyun, sahip olduğu bilim kurgu ögeleri ile de oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Steel Rats, yalnızca bileklerine güvenenlerin oynayabileceği bir oyun 

Steel Rats

Steel Rats'in Steam'deki listeleme sayfasına baktığımızda, oyunun genel olarak beğenildiğini ancak oyuncuların kontroller konusunda zorlandıklarını söylediklerini görüyoruz. Bazı oyuncular, klavye ile oynarken çok zorlandıklarını söylerken bazı oyuncular ise kumanda kullanırken daha rahat ettiklerini, karşılarına çıkan düşman unsurlarını daha kolay bir şekilde alt edebildiklerini söylüyorlar.

Steel Rats, etkileyici grafiklere sahip olsa da sistem gereksinimleri açısından oyuncuları üzmeyecek türden. 4 GB RAM, Intel Core 2 Duo E8400 işlemci ve NVIDIA GeForce GT 630 ekran kartı gibi düşük seviye donanım özellikleri, bu oyunu rahatlıkla oynatabilecek. Bu arada, oyunun Windows'un yanı sıra Linux ve macOS X'te de oynanabildiğini belirtelim.

Steel Rats

Steel Rats'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradaki bağlantıyı kullanarak Steel Rats'in listeleme sayfasına gidin.
  • "Hesaba Ekle" butonuna tıklayın.
  • Oyunu indirin.

Son olarak, bu kampanyanın 4 Nisan'a kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Kaynak : https://store.steampowered.com/developer/deepsilver/sale/metrofranchisesale
1466
647
192
73
72
Emoji İle Tepki Ver
1466
647
192
73
72