• Anasayfa
  • Oyun
  • Normal Fiyatı 12 TL Olan Oyun, Steam'de Ücretsiz Oldu

Nostalji Severler Buyursun: Fiyatı 12 TL Olan Oyun, Steam'de Ücretsiz Oldu

1599
737
211
77
77
Valve, 2011 yılında piyasaya sürülen ARMA: Cold War Assault isimli oyunu Steam aracılığıyla ücretsiz hale getirdi. Bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkan oyun, uzun soluklu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Valve'ın çevrimiçi oyun platformu Steam, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamıda "ARMA: Cold War Assault" isimli bir oyunu ücretsiz hale getiren platform, oyuncuların bu oyun ile nostalji yaşamalarını sağlayacak. Zira oyun, 2011 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen grafikleri açısından 2000'li yılların başında gibi hissettiriyor.

ARMA: Cold War Assault, tek oyunculu bir oyun olsa da şimdiki hikaye tabanlı kıyaslara nispeten uzun süren bir yapım. Bir asker olarak oynadığınız bu oyunda, size verilen görevleri yerine getiriyor, düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz. Ancak yalnızca bununla sınırlı olmayan oyun, görevler haricinde yalnızca düşman avına çıkabileceğiniz bir moda da ev sahipliği yapıyor.

Oyunun sistem gereksinimleri oldukça düşük

ARMA: Cold War Assault

ARMA: Cold War Assault'un en avantajlı yanı, sistem gereksinimleri. Eğer bu oyuna bir şans vermek istiyorsanız, 1 GB RAM, 1 GB depolama alanı, Intel Dual-core işlemci ile NVIDIA Geforce 8600GT ekran kartı, oyunu en yüksek ayarlarda oynayabilmenize imkanıyacaktır. Zaten yukarıdaki görsel, oyunun grafiklerinin ne durumda olduğunu gösteriyor. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi bu oyun, grafiklerinden ziyade nostalji oluşu ve uzun soluklu hikayesi ile dikkat çekiyor. Bu arada, oyunun normal fiyatının 12 TL olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

ARMA: Cold War Assault'a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

ARMA: Cold War Assault

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradaki bağlantıyı kullanarak ARMA: Cold War Assault listeleme sayfasına gidin.
  • "Hesaba Ekle" butonuna tıklayın.
  • Oyunu indirin.
1599
737
211
77
77
Emoji İle Tepki Ver
1599
737
211
77
77