• Anasayfa
  • Oyun
  • NiGHTS Into Dreams, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

SEGA, 15 TL'ye Satılan NiGHTS Into Dreams İsimli Oyununu Steam'de Ücretsiz Yaptı

1239
510
169
63
60
60. yıl kutlamalarına devam eden SEGA, NiGHTS Into Dreams isimli bir oyununu Steam'de ücretsiz yaptı. Normal fiyatı 15 TL olan oyun, kurgusal bir rüya alemindeki üç arkadaşın hikayesine odaklanıyor.

Video oyun sektörünün atası sayılabilecek SEGA, 60. yıl dönümü için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce çeşitli oyunları ücretsiz olarak sunan şirket, şimdi yeni bir kampanya daha başlattı. Bu kampanya, Steam'de 15 TL'ye satın alabileceğiniz  NiGHTS Into Dreams isimli bir oyunu içeriyor. 

NiGHTS Into Dreams, ilk kez 1996 yılında piyasaya sürülmüştü. Ancak yıllar içerisinde değişen koşullar, oyunun revize edilmesini kaçınılmaz bir hale getirdi. Hal böyle olunca da SEGA, bu oyunu gözden geçirerek 2012 yılında Steam üzerinden yayınlamıştı. Eğlenceli bir platform oyunu olarak karşımıza çıkan NiGHTS Into Dreams, artık ücretsiz olarak edinilebiliyor.

NiGHTS Into Dreams

NiGHTS Into Dreams, kurgusal bir rüya dünyası olan Nightopia'da geçiyor. Üç arkadaşın macerasına odaklandığımız bu oyundaki amacımız ise bize sunulan turları belirlenen sürede tamamlayarak, en yüksek puanı kazanmak. Eğer günümüz oyunlarından sıkıldıysanız, NiGHTS Into Dreams size farklı bir deneyim yaşatabilir.

Yıllar önce piyasaya sürülmüş olan NiGHTS Into Dreams, haliyle düşük sistem gereksinimlerine sahip. Şirket, Windows 7 işletim sistemine sahip olan hemen her bilgisayarın, bu oyunu rahatlıkla oynatabileceğini söylüyor. Peki Steam'deki fiyatı 15 TL olan bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

NiGHTS Into Dreams

NiGHTS Into Dreams'e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Kampanyaya doğrudan Steam üzerinden erişemiyorsunuz. Öncelikle SEGA'nın 60. yıl dönümü için oluşturduğu internet sitesine ulaşmalısınız. Bu siteye, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • "Sign Up" yazan butona tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada da e-posta adresinizin istendiği bir bölüm var. Bu bölüme e-posta adresinizi girin ve ardından da "Continue" yazan butona tıklayın.
  • Yönlendirileceğiniz sayfada Steam'in logosunu göreceksiniz. Bu logoya tıklayıp, "Continue" yazan buton ile devam edin.
  • Steam'in internet sitesine yönlendirilmiş olmalısınız. Steam hesabınıza giriş yapın.
  • "SEGA, şuna erişim talebinde bulundu: Hesabınızda CD anahtarlarını aktif edin." yazan bir uyarı metni göreceksiniz. Bu metnin altında yer alan "İzin Ver" butonuna tıklayın. 
  • Bu işlemin ardından NiGHTS Into Dreams, Steam kütüphanenize eklenecektir. 
  • Oyun kütüphanenize eklenirken, sizler de yeniden SEGA'nın internet sitesine yönlendirileceksiniz. Burada bulunan e-posta adresi ve ülke gibi seçimleri yaptıktan sonra "Finish Sign Up" butonuna tıklayın. 

Not: Bu kampanya kodlarla sınırlıdır. Kod miktarı tükendikten sonra kampanyaya dahil olamazsınız.

1239
510
169
63
60
Emoji İle Tepki Ver
1239
510
169
63
60