• Anasayfa
  • Oyun
  • Tüm Platformlara Gelecek Yeni Terminatör Oyunu Duyuruldu

PC, PS4 ve Xbox One İçin Çıkacak Yeni Terminatör Oyunu Duyuruldu

20
6
6
1
1
Yeni Terminator oyunu olan Terminator: Resistance, Kasım ayında piyasaya sürülecek. Terminator: Resistance, Terminatör 2 filminin kaldığı yerden 30 sene sonrayı konu alacak.

Terminator efsanesi, yeni oyunu Terminator: Resistance ile geri dönüyor. Reef Entertainment ve Teyon, yeni bir Terminator oyununu piyasaya süreceklerini duyurdular. Yeni gelecek olan Terminator oyunu, Terminator: Resistance, PlayStation 4, bilgisayar ve Xbox One için çıkacak. 

Terminator: Resistance oyunu, Terminator 2: Kıyamet Günü filminin hikayesinin kaldığı yerden 30 yıl sonrasında devam edecek. Yeni Terminator oyunu orijinal bir senaryo ile karşımızda olacak. Oyun, Terminator filmlerinde anlatılan Gelecek Savaş sırasında geçecek bir senaryoyu işleyecek. Oyunda, oyuncular Resistance Pacific Division askeri Jacob Rivers karakterini yönlendirecekler. Oyun sırasında Jacob Rivers, SKYNET tarafından gelecek saldırılara karşı mücadele edecek.

 terminator resistance

Terminator: Resistance'da, T-800 gibi filmlerde görülen düşmanlara karşı mücadele verilecek. Terminator serisinin yeni oyununda geniş bir karakter geliştirme seçeceği olacak. 

Terminator: Resistance, 15 Kasım tarihinde Avustralya ve Avrupa’da, 3 Aralık’ta da Kuzey Amerika’da yayınlanacak. 

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/new-terminator-game-announced-for-pc-ps4-xbox-one/1100-6469962/
20
6
6
1
1
Emoji İle Tepki Ver
20
6
6
1
1