Bir Kez Daha Ekranlara Dönecek Olan Pinokyo'nun Canlı Aksiyon Filminden Yeni Tanıtım Videosu Geldi

6
2
1
0
0
Bir Kez Daha Ekranlara Dönecek Olan Pinokyo'nun Canlı Aksiyon Filminden Yeni Tanıtım Videosu Geldi
Disney'in zamana meydan okuyan eserlerinden Pinokyo bir kez daha ekranlara dönüyor. 8 Eylül Disney+ Premiere Günü'nde vizyona girecek olan yapımdan yeni bir tanıtım videosu geldi.

Disney'i bugün olduğu dev haline getiren ilk adımlar, firmanın uyarladığı masallarla atılmıştı. O masallardan biri de neredeyse bütün dünyada bilinen, gerçek bir çocuk olmaya çalışan Pinokyo'nun hikayesiydi. Daha önce defalarca ekranlarda gördüğümüz karakter, Disney+ ekranlarında bir kez daha karşımızda olacak. 

Yeni uyarlama yarı gerçek, yarı animasyon görüntülerden oluşacak bir canlı-aksiyon olacak. Yapımın kadrosunda çok sayıda tanınmış isim de yer alıyor. 

Marvel ve Star Wars evrenine ait yapımları ve çok daha fazlasını izlemek için hemen Disney Plus’a üye olabilirsiniz! 

Kadro yıldızlar topluluğu gibi

Pinokyo filminde baş karakterimizi seslendirecek kişi Benjamin Evan Ainsworth olarak seçilmiş. Gepetto rolünde ise Tom Hanks var, kendisinin animasyonlardaki başarısını tek başına oynadığı Kutup Ekspresi adlı yapımdan zaten biliyoruz. Jiminy Cricket'i seslendirme görevi filmde Joseph Gordon-Levitt'e verilirken, Peri rolünde ise karşımıza çıkacak isim Cynthia Erivo olacak. Yönetmen koltuğunda oturan Robert Zemeckis, daha önce Forrest Gump ve Cast Away filmlerinde de Tom Hanks ile çalışmıştı. 

Filmin senaryosunu da Zemeckis ve Chris Weitz birlikte kaleme aldı. İkili, Andrew Miano ve Derek Houge ile birlikte filmin aynı zamanda yapımcıları arasında yer alıyor. Uygulayıcı yapımcılar arasında ise Jack Rapke, Jacqueline Levine, Jeremy Johns ve Paul Weitz yer alıyor. 

Bir peri tarafından gerçek bir çocuk olma dileği kabul edilen ancak önce kendini kanıtlaması gereken Pinokyo'nun maceralarına şahitlik edeceğimiz bu yapım, bütün ailenin bir arada izleyebileceği bir eser olacak. Pinokyo filmi 8 Eylül'de Disney+ Premiere Günü'nde yayına girecek. Yapımın son tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.

Disney Plus'ta yayınlanan tüm dizi ve filmlere hemen ulaşmak için buraya tıklayıp abone olabilirsiniz!

Kaynak : https://twitter.com/DisneyPinocchio/status/1562469785505513472
6
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
0
0