WandaVision'ın Yeni Yan Dizisi Geliyor: İlk Detaylar Ortaya Çıktı

18
4
1
1
0
Marvel içerisinden bazı kaynakların söylediğine göre kod adı ‘White Vision project’ (Beyaz Vision projesi) olan bir WandaVision yan dizisinin çalışmalarına başlandı.

Marvel’ın Disney Plus ile birlikte başlattığı dizi serüvenlerinin Loki’den sonra en çok beğenileni olan WandaVision’da gördüğümüz olaylar, sinematik evren için çok önemli unsurlar taşıyordu. Nitekim bunu Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta çok net gördük.

Şimdi ise Marvel’ın içerisindeki kaynaklardan gelen bilgilere göre WandaVision’da gördüğümüz bir başka unsur, yan dizi olarak gelmek üzere. Gelin detaylara hep beraber göz atalım. 

Not: İçeriğin bu kısmından sonra WaandaVision için spoiler içeren detaylar var.

Disney Plus'a abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

WandaVision’da gördüğümüz Beyaz Vision’un dizisi geliyor

WandaVision’un son bölümünde Wanda’nın kendi gerçekliğindeki Vision ile savaşması için görevlendirilen, gerçek Vision’un bedeninin yeniden canlandırılmış hali olan White Vision’u hatırlıyorsunuzdur.

Kendisi için başta sadece görevi önemliyken Vision ile olan konuşmasından sonra artık özgür iradeye kavuşmuştu, dolayısıyla kendisini iyi tarafta göreceğiz. Eğer söylentiler doğru ise dizide Wanda Maximoff’u, yani Scarlet Witch’i de göreceğiz.

Bu dizi, daha önce ortaya çıkan WandaVision yan dizisi olan Vision Quest’in üzerine gelen ikinci yan dizi olacak, tabii eğer Marvel’daki kaynakların söylediği doğruysa. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/vision-quest-paul-bettany-white-vision-mcu-disney
18
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
18
4
1
1
0